• +420 605 235 905
  • kompozitka@kompozitka.cz

O nás

Smyslem naší práce je poskytovat kompletní servis a ochranu  kompozitových holí, včetně brankářských a dětských.  Opravujeme všechny typy holí jak v šaftu, tak v čepeli. Kromě holí pro lední hokej, hokejbal a in-line hokej, umíme vrátit zpět do hry i  šafty holí pro florbal. K tomu používáme naše prověřené metody, které neustále zdokonalujeme. Kompozitové hole vracíme zpět do hry i tím, že vyrábíme celouhlíkové nástavce na hole různých velikost. V projektu nazvaném „Rosteme společně“ dále pomáháme malým hokejistům udržet jejich hole déle ve hře a to tím, že je prodloužíme do potřebné velikosti, která odpovídá aktuální výšce malého hráče.  

Klíčová je pro nás spolupráce se všemi oddíly v ČR od amatérských, malých klubů po profesionální extraligové týmy, od kterých poškozené hole získáváme.

Při naší práci se opíráme o více než 10ti letou zkušenost s kompozitovými materiály, zejména v oblasti automobilového a leteckého průmyslu a sportu. Tato odvětví určují směr ve vývoji a moderním zpracování kompozitových technologií.

Rozhodli jsme se, že tyto technologie a zkušenosti uplatníme při opravách a servisu kompozitových holí a výrobě našich jedinečných nástavců na hole!

Pro potvrzení kvality našich služeb a systému oprav, procházíme patentovým řízením.

Jsme tým specialistů, kde každý jeho člen má své nezastupitelné místo a úlohu!

Věříme, že se vše dá dělat s pokorou, radostí a nadšením!