• +420 604 532 533
  • kompozitka@kompozitka.cz

Novinky

5.2.2020 Tréninkové hokejky v I. lize

Bohužel do konce této sezóny je rapidně omezen počet soutěží v ČR. A právě proto jsme úspěšně zařadili "tréninkovou hokejku" do několika mužstev v naší druhé nejvyšší soutěži. Samozřejmě děkujeme oddílům za důvěru, spolupráci a možnost se podílet na této sezóně. Jsme rádi, že našimi službami jediného značkového servisu v ČR se můžeme podílet na efektivnějším využití klubových zdrojů.

 

18.12.2020 Anti-covidový balíček

Vzhledem k vývoji situace v českém hokeji jsme připravili pro oddíly tzv.: "anti-covidový balíček". Je to nástroj, který pomáhá klubům, se vyrovnat se složitou situací v hospodaření s finančními prostředky. Veškeré informace Vám rádi sdělí obchodní zástupci. Jsme rádi za vzájemnou podporu a společnou vidinou brzkého zlepšení situace. Ať je český hokej brzy v plné síle BACK TO GAME!!!

 


 

16.9. 2020 Jsme partnery KAHL pro sezónu 2020/21

V uplynulých dnech jsme se domluvili na obchodní spolupráci pro letošní sezónu s Křesťanskou amatérskou hokejovou ligou - www.kahl.cz. Všem hráčům tak přes jejich vedoucí mužstev, kterých je pro letošní sezónu 12, nabízíme možnost oprav nebo nákupu nových hokejek a jejich příslušenství za zvýhodněných podmínek. Rádi se také zúčastníme jejich závěrečného turnaje a opět přineseme zajímavé ceny pro vítěze. Rádi podpoříme tuto organizaci a pomůžeme hráčům k lepším nástrojům pro jejich hru. Opět si dokazujeme, že letošní sezóna s výrazně omlazeným obchodním týmem je skutečný tah na branku - děkujeme za podporu.

 


 

20.7. 2020 Sezóna 2020/21 - hotové přípravy

Pomalu začíná nová hrací sezóna ledního hokeje a samozřejmě i my jsme připraveni stejně jako Vy. Důkazem toho je více než 500 ks hokejek připravených zpátky do hry, dostatek našich celouhlíkových nástavců, štěpů pro prodloužení dětských i SR hokejek a výrazně omlazený tým obchodních zástupců.

Od konce července budeme mít jako jediní na firmě přístroj pro měření flexu šaftů a pružnosti čepelí. Tím budeme mít okamžitou zpětnou vazbu o fyzikálních změnách, které děláme naším servisem. Dost si od toho slibujeme, jelikož se tak můžeme co nejblíže přiblížit původním vlastnostem hokejky, před jejím poškození. A jako bonus tak budeme schopni k Vaší opravené hokejce vystavit certifikát, který Vám přesně řekne, co se po opravě u hokejky změnilo.


 

1. 6. 2020 Doprava hokejek

Naše společnost uzavřela smlouvu s expresním přepravcem zásilek - firmou DPD CZ. Vaše opravené hokejky Vám budou nejen doručené do druhého dne kamkoliv do ČR, ale také v originálním kartonovém obalu, který zabraňuje poškození hokejky při přepravě (žádná strečová fólie a trocha izolepy). Nyní už žádné obavy, že Vám hokejka přijde poničená. Rozšiřujeme naše služby a tímto děkujeme spediční firmě DPD CZ za nastavení exkluzivích podmínek pro vzájemnou spolupráci.

Tím dříve budou i Vaše hokejky BACK TO GAME!!!